خانه / جاذبه های مشگین شهر / بیمارستان ولیعصر مشگین شهر

بیمارستان ولیعصر مشگین شهر

بیمارستان ولیعصر (عج) مشگین شهر در راستای سیاست های دانشگاه علوم پزشکی اردبیل بر اساس عدالت محوری، حفظ کرامت انسانی و رعایت اخلاق حرفه‌ای با ارتقاء مستمر کیفیت از طریق استفاده از سرمایه‌های ارزشمند منابع انسانی، روش‌های علمی به روز، امکانات و تجهیزات و فناوری نوین جهت حفظ و ارتقاء سلامت جامعه ارائه خدمت می‌نماید . بیمارستان ولی عصر مشکین شهر به عنوان تنها بیمارستان شهرستان ۱۷۰ هزار نفری مشگین شهر می باشد که درسال ۱۳۷۸ باهمت مسئولین به بهره برداری رسیده است. هم اینک این بیمارستان، با دارا بودن اکثربخش های بالینی، پاراکلینیک و بیشتر تخصص های مربوط درخدمت شهروندان مشکین شهری، سایر مراجعین از شهرهای اطراف و حتی کشورهای مجاور می باشد.

کلینیک تخصصی

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان مشگین‌شهر گفت: عملیات ساخت کلینیک تخصصی در محوطه بیمارستان ولیعصر(عج) مشگین‌شهر در زمینی به مساحت یک هزار و ۸۵۰ مترمربع آغاز شده است.

حسین شریفی مدیر شبکه بهداشت :

کلینیک تخصصی با توجه به نیاز مردم شهرستان در سفر اخیر معاون وزیر بهداشت و درمان به این شهرستان کلنگ‌زنی شد و هم‌اکنون عملیات ساخت این کلینیک در زمینی به مساحت یک هزار و ۸۵۰ متر مربع در محوطه بیمارستان ولیعصر(عج) مشگین‌شهر آغاز شده است.

وی بیان کرد: کلینیک تخصصی با توجه به وسعت محوطه بیمارستان ولیعصر(عج)، با اعتبار ۳ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان در محوطه این بیمارستان ساخته می‌شود که امیدواریم با ساخت و راه‌اندازی این کلینیک تخصصی در مشگین‌شهر، شاهد پاسخگویی به بیماران مراجعه کننده در سطح شهرستان باشیم و از مسافرت بیماران به شهرهای همجوار برای درمان جلوگیری کنیم.

مدیر شبکه بهداشت و درمان مشگین‌شهر از افتتاح رسمی اورژانس تخصصی بیمارستان ولیعصر(عج) خبر داد و افزود: اورژانس مشگین‌شهر به لحاظ آمار بیماران مراجعه کننده جزو سه اورژانس مطرح در کشور محسوب می‌شود به طوری که ماهانه ۱۲ هزار نفر به اورژانس مشگین‌شهر مراجعه می‌کنند که با افتتاح ساختمان جدید شاهد ارائه خدمات بیشتر به بیماران هستیم.

شریفی تصریح کرد: در حال حاضر ماهانه ۵ هزار بیمار در بیمارستان ولیعصر(عج) مشگین‌شهر تحت عمل جراحی قرار می‌گیرند که این آمار نشان دهنده کیفیت ارائه خدمات بهداشتی و درمانی و همچنین رضایت بیماران مراجعه کننده از نحوه درمان و جراحی کادر پزشکی و پرستاری این بیمارستان است.

وی با اشاره به تعداد زیاد بیماران کلیوی و مراجعه آنان به بخش دیالیز بیمارستان ولیعصر(عج) شهرستان مشگین‌شهر، گفت: با پیگیری‌های مستمر ۱۲ عدد تخت دیالیز مجهز به تمام امکانات لازم در اختیار بیماران کلیوی در این بخش قرار گرفت و توسعه بیشتر بخش دیالیز به دستگاه‌های مدرن در آینده نزدیک با همکاری دانشگاه علوم پزشکی اردبیل محقق می‌شود.

مدیر شبکه بهداشت و درمان مشگین‌شهر با اشاره به توسعه خدمات درمانی و بهداشتی در بیمارستان ولیعصر(ع) مشگین‌شهر بیان کرد: بخش دیالیز این بیمارستان به بیش از ۵۵ بیمار دیالیزی خدمات درمانی و بهداشتی ارائه می‌کند.

شریفی افزود: در راستای رسیدگی به مشکلات بیماران کلیوی علاوه بر مسئولان مرتبط با حوزه بهداشت و درمان، انجمن حمایت از بیماران کلیوی نیز خدمات بسیار زیادی برای حل مشکلات این دسته از بیماران متحمل شده‌اند.

وی با اشاره به خدمات انجمن حمایت از بیماران کلیوی بیان کرد: انجمن حمایت از بیماران کلیوی تاکنون ۴۱ بیمار نیازمند به پیوند کلیه را تحت پوشش مالی قرار داده و در این راستا خدمات ارزنده‌ای انجام داده‌ است که درصدد هستیم با ارائه خدمات بیشتر بهداشتی و درمانی به بیماران کلیوی، از مشکلات این قشر در سطح شهرستان کاسته شود.

مدیر شبکه بهداشت و درمان مشگین‌شهر گفت: آمار رضایت بیش از  ۹۱ درصدی مردم مراجعه کننده به بیمارستان ولیعصر(عج) نشان از اهتمام جدی مسئولان بهداشت و درمان به امر خدمات‌رسانی دارد که امیدواریم در این راستا، خدمات‌رسانی روز به روز بهتر و رضایتمندی مردم هم بیشتر شود.

تعداد تخت

۱۱۷

بخش های بستری بیمارستان ولیعصر(عج) مشکین شهر

اطفال – CCU – جراحی عمومی – داخلی – جراحی زنان و زایمان – آی سی یو – ارتوپدی – ارولوژی – ENT – چشم – پوست – پست پارتوم – نوزادان

بخش های ستاره دار

اتاق عمل – اتاق معاینه – تخت زایمان – تختهای تحت نظر اورژانس – تختهای بخش اورژانس – دیالیز – تالاسمی – post partum – لیبر

بخش های کلینیکی بیمارستان ولیعصر(عج) مشکین شهر

درمانگاه ارولوژی – درمانگاه اطفال – درمانگاه چشم – درمانگاه داخلی – درمانگاه زنان و زایمان – درمانگاه پوست – درمانگاه قلب – درمانگاه جراحی عمومی – درمانگاه ارتوپدی – درمانگاه مامایی – اعصاب وروان – ENT – نورولوژی – عفونی – توانبخشی

مسیر بیمارستان برای مسافران هم راحت و در دسترس می باشد هم به خاطر نزدیکی به پل معلق و چشم انداز و هم به خاطر اینکه مسیر ابگرم های مشگین شهر از روبروی بیمارستان می گذرد.

لیست برخی از پزشکان بیمارستان ولیعصر مشگین شهر

بخش های پاراکلینیک بیمارستان ولیعصر(عج) مشکین شهر

آزمایشگاه پاتولوژی – آندوسکوپی – آزمایشگاه طبی – رادیولوژی – سونوگرافی – فیزیوتراپی – ماموگرافی

سیستم نوبت دهی اینترنتی بیمارستان ولیعصر مشگین شهر 

  • آدرس: مشگین شهر ، جاده موئیل ، خیابان سعدی ، بالاتر از میدان دادگستری ، بیمارستان ولیعصر

  • تلفن: ۳۲۵۳۰۶۰۰-۰۴۵

  • نمابر: ۳۲۵۳۳۲۹۸-۰۴۵

درباره ی admin

همچنین ببینید

هنگام سفر به مشگین شهر از کجاها بازدید کنیم؟

پل معلق مشگین شهر قطعا یکی از اصلی ترین دغدغه ها هنگام سفر اینه که …

دیدگاهتان را بنویسید